Dream Led - Led Sistemleri Hakkında

Dream Led - Led Sistemleri Hakkında

İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde Beşyol mevkinde 200 m2 alana kurulu led fabrikamızda, sektörde bulunan en kaliteli led malzemeleri kullanarak Led Ekran, Led Tabela ve Kayan Yazı üretimi yapıyoruz.

 Biz KimizDream Led,  iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde açık hava reklamcılığına ihtiyacı olan orta ölçekli ve büyük ölçekli kurumsal firmalar için istenilen ölçülerde  ve özelliklerde Led Tabela, Led Ekran ve Kayan Yazı üretimi yapmaktadır..

Kayan Yazı, Led Tabela ve Led Ekran üretimindeki 7 yıllık deneyimini müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet kalitesine yansıtan Dream Led, yerelleştirme, proje yönetimi ve açık hava reklamcılığı alanında da profesyonelliğini kanıtlamıştır.

Orata ölçekli şirketlerin, kamu ve özel sektör kurumlarının, spor klüplerinden, sivil toplum örgütlerine yürütülmesi istenilen projelere de kendi teknik kadrosu ile uzmanlık seviyesinde açık hava reklamcılığı desteği sunmaktayız.

Günümüzde, özellikle beceri, deneyim, birikim ve eğitimle led sistemleri ile açık hava reklamcılığında, Dream Led'in 7 yıllık başarısının temelinde, doğru organizasyonu yapmak, doğru kadrolarla çalışmak ve doğru kaynakları kullanmak ve iyi yönetmek yatmaktadır. Bunun sonucunda ortaya çıkan çözümler sadece müşterilerimiz için değil, tedarikçilerimiz ve dinamik işgücümüz için de tatmin edicidir.

 

Ticaret Sicil Bilgilerimiz :


Unvanı :

Dream Led - Led Sistemleri, Elektronik Tic. Ltd. Şt.

Adres :

Beşyol Yanyol Sk. No.:1/B Küçükçekmece / İST

Ticaret Sicil Numarası :

******

Mersis Numarası : 

**********************

Ticaret Sicil Müdürlüğü : 

İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü

 

MisyonumuzDream Led'in amacı her zaman ve her yerde görev tanımını, müşterilerinin açık hava reklamı gereksinimlerini sağlayacak kaynakları geliştirmekle birlikte müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Dream Led'in varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan  MİSYONU;
  • Müşterilerine her zaman ve her yerde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.
Dream Led'in kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYONU;
  • Led Tabela, Led Ekran ve Kayan Yazı üretiminde müşterilerimizi şimdi olduğu gibi geleceğe de taşıyan en doğru adres olmaktır.
Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;
  • Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.
  • Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Hedefimiz;
 Müşterilerinin potansiyel Led reklam problemlerini tanımlamak için onlara her türlü imkanı sunmak ve sürekliliği esas alan optimal çözümler önermektir, müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. bu hedefe ulaşmanın üç temel koşulu şunlardır:

Zaman
En kısa teslim süresini belirleyerek, taahhüt edilen sürede hizmeti yerine getirmek.

Kalite
Müşteriyi tatmin edecek üstün kalitede hizmet sunmak.

Fiyat
Mümkün olan en düşük fiyatı sağlamak.

Dream Led
 her şekil ve boyutta Led Ekran, Led Tabela ve Kayan Yazı üretimi için Dünya'nın önde gelen Led üretim çözümlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. İşinizin tanımını açık hava reklamcılığında yaygınlaştırmak, ihtiyacı duyduğunuzda, Dreaml Led'den daha iyi bir çözüm ortağı bulamazsınız. Görev sorumluluğumuz, teknik uzmanlığımız ve kapsamlı endüstri bilgimiz, bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerdir.

Led Üretimi Fabrikamız


Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için çalışma ağımızı her geçen gün genişletmeye çalışıyor ve adımlarımızı bu yönde atıyoruz. Bu nedenle İstanbul’da bulunan müşterilerimizin bizlere daha kolay ulaşabilmesi için İstanbul Küçükçemece mevkiinde 200 m2 alana kurulu Led üretim fabrikamızda, Led Tabela, Led Ekran ve Kayan Yazı üretimi yapmaktayız.


Dream Led, hizmet kalitesini bir adım daha iler taşıyarak, talebe göre; İstanbul’un Küçükçekmece Beyşyol mevkiinde faaliyet gösteren Led Üretim Fabrikasında, üretilmesi istenilen Led Tabela, Led Ekran ve Kayan Yazı sistemlerini 2 yıllık Dream Led garantisi ile üretmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre üretilen led ürün, İstanbul içinde gerekli görünen alana montajı yapılır, İstanbul dışındaki müşterilerimiz için ise gerekli görüldüğüne uygunca paketlenerek istenilen bölgeye kargo aracılığı ile gönderilir, yada müşterimiz isterse masrafların ödenmesi şartı ile istenilen bölgede montaj yapılmak üzere teknik personel görevlendirilir.Dream Led Elektronik Türkiye'nin hemen, hemen her bölgesine led ürün üretimi ve gönderisi yapabilmektedir.  Led Tabela, Led Ekran ve Kayan Yazı gönderisi yapılan  iller listesi:

     

Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce

Dream Led - Led Sistemler | 2015 Tüm Tasarım ve İçerik Hakları Saklıdır